آخرین اخبار تور کیش

تور کیش | تور کیش لحظه آخری | تور ارزان کیش | تور لحظه آخری کیشتور کیش و تقدیر از خادمان و مسئولان هيئت هاي مذهبي!

تور کیش و تقدیر از خادمان و مسئولان هيئت هاي مذهبي!

در این مراسم از کسانی که در زمینه مذهبی فعال بوده اند و آیین های عزاداری را فعال داشته اند که شامل 42 هیئت می باشد در تور کیش تقدیر به عمل آمده است. این تقدیر را مهندس مونسان انجام داده است.

به گزارش روابط عمومي واموربين الملل سازمان منطقه آزاد كيش، این مراسم با شکوه و معنوی روز دوشنبه 29 دی ماه در سالن خلیج فارس در تور کیش برگزار شده است. در این مراسم که در تور کیش انجام شده است 511 نفر از فعالان بوده اند که در قابل 42 هیئت در تور کیش وجود داشته اند به همراه روحانیون و مساجد و صداسیما تقدیر شده است.

دکتر مونسان از این افراد تشکر کرده است و از شهروندان فعال در تور کیش بابت عزاداری های باشکوه محرم و صفر تشکر کرده است و گفت : تور کیش و جزیره کیش دین مدار می باشد و به دلیل همین مراسمات با شکوه می باشد که تور کیش به یکی از پرجاذبه ترین نقاط ایران تبدیل شده است. مهندس برای ترویج روحیه عاشورایی و فرهنگ عاشورایی در تور کیش خاطر نشان کرد گردشگران زیادی برای دیدن همین مراسمات به تور کیش می آیند.

این فعالیت های انجام شده در تور کیش نشان دهنده این موضوع می باشد که آمارهای امام و اعتقادات وی همچنان هنوز وجود دارد و در از یاد نرفته است. و مردم سعی می کنند همه ساله با آرمان های امام تجدید کنند. از زحمات مهندس مونسان به عنوان محور این مراسمات باید تشکر ویژه بعمل آید.

تور کیش
Facenamacloob

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*

مشترک شوید.
ارسال

دریافت ارزانترین تور کیش

برای دریافت ارزان ترین تور کیش لطفا شماره خود را وارد کنید.