هنر ما را به گونه اي رويايي از درد هستي رها مي سازد.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
خانه » اخبار » تور کیش و تقدیر از خادمان و مسئولان هیئت های مذهبی!
تور کیش و تقدیر از خادمان و مسئولان هیئت های مذهبی!

تور کیش و تقدیر از خادمان و مسئولان هیئت های مذهبی!

تور کیش و تقدیر از خادمان و مسئولان هیئت های مذهبی!

در این مراسم از کسانی که در زمینه مذهبی فعال بوده اند و آیین های عزاداری را فعال داشته اند که شامل ۴۲ هیئت می باشد در تور کیش تقدیر به عمل آمده است. این تقدیر را مهندس مونسان انجام داده است.

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، این مراسم با شکوه و معنوی روز دوشنبه ۲۹ دی ماه در سالن خلیج فارس در تور کیش برگزار شده است. در این مراسم که در تور کیش انجام شده است ۵۱۱ نفر از فعالان بوده اند که در قابل ۴۲ هیئت در تور کیش وجود داشته اند به همراه روحانیون و مساجد و صداسیما تقدیر شده است.

دکتر مونسان از این افراد تشکر کرده است و از شهروندان فعال در تور کیش بابت عزاداری های باشکوه محرم و صفر تشکر کرده است و گفت : تور کیش و جزیره کیش دین مدار می باشد و به دلیل همین مراسمات با شکوه می باشد که تور کیش به یکی از پرجاذبه ترین نقاط ایران تبدیل شده است. مهندس برای ترویج روحیه عاشورایی و فرهنگ عاشورایی در تور کیش خاطر نشان کرد گردشگران زیادی برای دیدن همین مراسمات به تور کیش می آیند.

این فعالیت های انجام شده در تور کیش نشان دهنده این موضوع می باشد که آمارهای امام و اعتقادات وی همچنان هنوز وجود دارد و در از یاد نرفته است. و مردم سعی می کنند همه ساله با آرمان های امام تجدید کنند. از زحمات مهندس مونسان به عنوان محور این مراسمات باید تشکر ویژه بعمل آید.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
© 2017 kishnets.ir تور کیش