آخرین اخبار تور کیش

تور کیش | تور کیش لحظه آخری | تور ارزان کیش | تور لحظه آخری کیششهروندان وگردشگران كيش مشکلات خود را با مونسان مطرح کردند

شهروندان وگردشگران كيش مشکلات خود را با مونسان مطرح کردند

جلسه ای بین مردم و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش در منطقه تور کیش برگزار شده است. هدف از برگزاری این مراسم بررسی مشکلات و گردشگران تور کیش می باشد که با مهندس مونسان برگزار شده است.

به گزارش روابط عمومي واموربين الملل سازمان منطقه آزاد كيش، در این دیدار که بین مردم و مهندس مونسان مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شده است. از ساعت 16 تا 18 در محل مراجعات مردمی مهندس با بیش از 30 نفر از شهروندان خارجی و داخلی و گردشگران کیش در تور کیش دیدار کرده است. تمامی مشکلات را در این جلسه گردشگران و شهروندان منطقه آزاد کیش مطرح کرده اند تا مهندس مونسان که یک فرد زحمت کش می باشد بررسی و در صورت امکان این مشکلات را تا جایی که ممکن است رفع و بهینه کند.

برخی مشکلات و معضلات مردم این چنین بیان شده است : اشتغال،تسهيلات ،تاكسي ،زمين ،مسكن وانتقال از بيشترين موضوعات مطرح شده توسط شهروندان بود. برخی دیگر در این جلسه طرح های پیشنهادی خود را به مهندس ارائه داده اند. برخي دیگر ازمراجعان درخصوص توسعه گردشگري واقتصادي، طرح هاي پيشنهادي خودرا به مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش ارائه كردند.

تور کیش
Facenamacloob

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*

مشترک شوید.
ارسال

دریافت ارزانترین تور کیش

برای دریافت ارزان ترین تور کیش لطفا شماره خود را وارد کنید.