آخرین اخبار تور کیش

تور کیش | تور کیش لحظه آخری | تور ارزان کیش | تور لحظه آخری کیشتا پایان امسال روشنایی 15 کیلومتر از رینگ 75 متری کیش تامین می شود

تا پایان امسال روشنایی 15 کیلومتر از رینگ 75 متری کیش تامین می شود

این خبر خوش را معاون عمرانی سازمان تور کیش داده است که تا پایان امسال روشنایی 15 کیلومتر از رنگ 75 متری کیش تامین می شود. افشاری سمت معاون عمرانی سازمان تور کیش را به عهده دارد.

به گزارش روابط عمومي واموربين الملل سازمان منطقه آزاد كيش در تور کیش، افشاری اشاره کرده است: با توجه به محدودیت های موجود که شامل نبودن کابل و اینکه هزینه های سنگین برق رسانی ، برنامه ریزی های را انجام داده ایم تا مناطقی را تحت پوشش برای روشنایی قرار دهیم.

در این پروژه تاکید دکتر مونسان بوده است که با کمک مشاوران و طراحان مختلف نیازهای گردشگری تور کیش تامین شود. و روشنایی نقاطی که فاقد آن هستند تامین شود. در این پروژه تاکید دکتر مونسان بوده است که با کمک مشاوران و طراحان مختلف نیازهای گردشگری تور کیش تامین شود. و روشنایی نقاطی که فاقد آن هستند تامین شود.

افشاری افزود : این پروژه در سطح بین المللی بی نظیر و کم نظیر است و تا پایان سال روشنایی خورشیدی در تور کیش اجرا خواهد شد.

به صورت رسمی زمان تکمیل این پروژه عظیم و باشکوه پایان 6 ماهه اول سال 94 در تور کیش می باشد. با همکاری مهندس مونسان که زحمت زیادی برای تور کیش کشیده است امید است این جزیره بتواند توریست های زیادی را جذب کند و موفق تر شود.

تور کیش
Facenamacloob
مشترک شوید.
ارسال

دریافت ارزانترین تور کیش

برای دریافت ارزان ترین تور کیش لطفا شماره خود را وارد کنید.