آخرین اخبار تور کیش

تور کیش | تور کیش لحظه آخری | تور ارزان کیش | تور لحظه آخری کیشرویدادهای بزرگی در جزیره کیش برگزار می شود

رویدادهای بزرگی در جزیره کیش برگزار می شود

قرار است جشن بزرگ گردشگری کشور اسفند ماه سال 93 به همراه هشتمین نمایشگاه گردشگری در جزیره و تور کیش برگزار شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش،همزمان با تحویل سال نو قرار است یکی از بزرگترین جشن های کشور از اول اسفند ماه با برگزاری مراسمات شاد برای خانواده ها در تور کیش برگزار شود.

این جشن ها و مراسمات با هدف ایجاد جاذبه های تفریحی در کشور اجرا می شود و سعی دارد تا جزیره کیش را به تمامی کشور و کشورهای دیگر بشناساند.

بر همین اساس در جشن گردشگری که در تور کیش قرار است برگزار شود سه کوچه راه ملل، برند و اقوام برای اولین بار در کیش ایجاد می شود تا گردشگران با سلایق مختلف بتوانند از این جشن بهره بگیرند.

در این مراسم که در تور کیش برگزار می شود اجرای تئاترهای خیابانی، تئاترهای عروسکی، نمایش دلقک‌ها، کارناوال برندینگ از بخش های دگیر جشن می باشد. این مراسم از اول اسفند تا 8 اسفند برگزار می شود.

در این مراسمات هدف ایجاد همکاری بیشتر بین فعالان گردشگری داخلی و خارجی ، معرفي جاذبه ها وظرفيت هاي گردشگري جزيره كيش وديگر شهرهاي كشورمان ، ارائه آخرين دستاوردهاي كشورهاي مختلف درصنعت گردشگري ، بهره گيري از تجارب كشورهاي موفق دراين صنعت می باشد که این نمایشگاه همانطور که گفته شد به میزبانی جزیره کیش در اسفند ماه برگزار می شود.

تور کیش
Facenamacloob

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*

مشترک شوید.
ارسال

دریافت ارزانترین تور کیش

برای دریافت ارزان ترین تور کیش لطفا شماره خود را وارد کنید.