آخرین اخبار تور کیش

تور کیش | تور کیش لحظه آخری | تور ارزان کیش | تور لحظه آخری کیشنمایندگان خارجی در يازدهمين نمایشگاه انرژی در تور کیش

نمایندگان خارجی در يازدهمين نمایشگاه انرژی در تور کیش

نمایندگان خارجی در يازدهمين نمایشگاه انرژی در تور کیش / این مراسم از فردا مصادف با دوشنبه 22 دی ماه در تور کیش افتتاح و بازگشایی می شود.

به گزارش روابط عمومي واموربين الملل سازمان منطقه آزاد كيش، در این نمایشگاه انرژی 130 شرکت داخلی و 70 شرکت خارجی حضور دارند و کشورهای چین ، ایتالیا ، آلمان ،آمریکا ،انگلیس ،کره جنوبی ، فرانسه ،اسپانیا ،لهستان ، چک ، اسلوانی ،ایرلند ،سوئیس ، بلژیک اتریش، هلند ،دانمارک ،کانادا ،سوئد، آلبانی ، مصر و امارات متحده عربی در لیست این نمایندگان وجود دارد.

هدف این نمایشگاه که در تور کیش می باشد سرمایه گذاری است تا تعامل بیشتری برقرار شود.

در این نمایشگاه انرژی  ظرفيت هاي سرمايه گذاري ، سرمايه پذيري مورد بررسی قرار میگیرد. از حامیان این نمایشگاه می توان به  می توان به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران ، شرکت ملی نفت و گاز ایران، شرکت ملی صنایع پتروشیمی، پخش و پالایش فرآورده های نفتی ایران، شركت پشتيباني ساخت و تهيه كالاي نفت تهران نام برد.

برنامه های متفاوتی در این نمایشگاه انرژی وجود دارد که می توان به رویکرد تخصصی سرمایه گذاری و سرمایه پذیری در این نشست ها اشاره کرده. این نمایشگاه در وسعت 12000 مترمربع از 22 دی ماه تا 25 دی ماه در تور کیش با حضور نمایندگان زیادی انجام می شود.

امید است این نمایشگاه باعث پیشرفت و تعامل در همه زمینه ها شود.

 

 

تور کیش
Facenamacloob

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*

مشترک شوید.
ارسال

دریافت ارزانترین تور کیش

برای دریافت ارزان ترین تور کیش لطفا شماره خود را وارد کنید.