شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶
خانه » اخبار » تور کیش و رونق بیشتر گردشگری
تور کیش و رونق بیشتر گردشگری

تور کیش و رونق بیشتر گردشگری

تور کیش و رونق بیشتر گردشگری

kishnets.ir-ronagh-gardeshgari

جزیره کیش برای افزایش جذب گردشگرانی که بیشتر در تعطیلات نوروز، تعطیلات رسمی و جشنواره تابستانی به جزیره کیش سفر می کنند، همه ساله برنامه ریزی های خاصی را پیش بینی می کند.

سازمان منطقه آزاد کیش با یک تجربه ۱۷ ساله سالانه جشنواره های متعددی برگزار می کند که مهمترین و طولانی ترین آن جشنواره تابستانی منطقه آزاد کیش است و معمولا از نیمه خرداد تا پایان شهریور در کیش برپا می شود.

مسئولان این سازمان امیدوارند در جشنواره هجدهم با بهره گیری از تجربیات گذشته بتوانند با نوآوری و جذابیت بهتری، مسافران را به این جزیره جذب کنند.

رئیس هیئت مدیره جامعه بازاریان کیش می گوید: برای اینکه جشنواره های تابستانی با قدرت و قوت، مفرح و شاد و مخاطب پسند برگزار شود، باید اجرای آن به بخش خصوصی واگذار شود.

آقای سادات نجفی می افزاید: سالها قبل چند دوره برگزاری جشنواره تابستانی برون سپاری شد اما در حال حاضر بازهم سازمان منطقه آزاد تور کیش متولی برگزاری آن است.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش می گوید: برای جذب گردشگر داخلی و خارجی باید سفر جالبی را برای آنان رقم بزنیم و این سفر باید از ویژگی های نوین برخوردار باشد که مسافران در مناطق دیگر کشور با آن روبرو نشده باشند.

آقای محب خدایی با اشاره به پرواز روزانه بیش از ۷۰ هواپیمای مسافری به فرودگاه کیش می گوید: بزودی پرواز چین، عراق و برخی کشورهای دیگر راه اندازی می شود تا مسافران خارجی بیشتری به این جزیره سفر کنند.

وی اضافه می کند: پرواز ترکیه هم از پارسال در کیش راه اندازی شده است.

براساس آمار غیررسمی حدود ۱۵ درصد گردشگران کیش ، گردشگران خارجی هستند.

به گفته کارشناسان، توجه به این نکته هم قابل تامل است که وقتی هزینه های سفر به کیش زیاد باشد، هرچقدر هم جشنواره ها جذاب باشند، انگیزه قوی برای سفر به کیش وجود نخواهد داشت.

آقای خلیلی دبیر جامعه بازاریان کیش یکی از دلایل کم رونقی گردشگری جزیره کیش را بهای بالای بلیط و هزینه های گزاف اقامت می داند و می گوید: بازارهای کیش سال به سال کم رونق تر می شود و بازاریان با مبالغ زیادی که در کیش سرمایه گذاری کرده اند از گردش مالی خود رضایت ندارند و در برخی ماههای سال، حتی درآمدها ،کفاف هزینه ها را نمی دهد.

آقای سادات نجفی رئیس هیئت مدیره جامعه بازاریان می گوید: درصورتی که مسئولان سازمان منطقه آزاد کیش به وعده خود مبنی بر پیش فروش بلیط های هواپیما به نصف قیمت عمل کنند، صنعت گردشگری این جزیره مرجانی رونق خواهدیافت چون با افزایش ورود گردشگران، تجارت و کسب و کار دراین جزیره بیش از پیش رونق می گیرد.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
© 2017 kishnets.ir تور کیش