گنج هائی که در قلب هستند ، قابل سرقت نیستند.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶
خانه » اخبار » تور کیش و خرید کالای با کیفیت
تور کیش و خرید کالای با کیفیت

تور کیش و خرید کالای با کیفیت

تور کیش و خرید کالای با کیفیت و لذت وصف نشدنی از آن

ارتقاء کیفیت کالاها در مراکز تجاری کیش

تور کیش و خرید کالای با کیفیت

تور کیش و خرید کالای با کیفیت

با اجرای طرح های نظارتی امسال کیفیت کالاها در مراکز تجاری و بازارهای کیش ارتقاء می یابد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش ، جیرفتی معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان با تاکید بر اینکه ارتقای کیفیت کالاهای عرضه شده در بازارها از مهم ترین اولویت های کاری مدیریت بازرگانی سازمان منطقه آزاد کیش است. گفت : با هماهنگی دو اداره استاندارد و بهداشت امسال در مبادی ورودی گمرک بندر و فرودگاه از ورود کالاها و محصولات آرایشی و بهداشتی ومواد غذایی  بی کیفیت جلوگیری شده و تنها اجناس مرغوب و با کیفیت مجوز ورود به جزیره کیش را دریافت خواهند کرد .            

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان با اشاره به اینکه فعالیت نظارتی برای عرضه کالاهای با کیفیت در تور کیش سطح بازارها نیزآغاز شده است گفت : متاسفانه ژیش از این  برخی فروشگاه ها بدون اخذ نمایندگی رسمی و قانونی و تنها با نصب تابلو برندهای مختلف تجاری ، به عنوان نمایندگی این برندها اجناس تقلبی را عرضه می کردند که پیش از نوروز امسال و در یک طرح دو روزه، ۴۸ نمایندگی غیر قانونی برندهای معرف تجاری از سطح بازارهای کیش جمع آوری شد و با نظارت دقیق مدیریت بازرگانی تنها نمایندگان یا عاملان فروش قانونی نمایندگی های خارجی در مراکز تجاری اجازه کیش  اجناس با کیفیت را عرضه می کنند.                          

جیرفتی  افزود : دو بازار بزرگ در حال ساخت نیز برای عرضه کالای برندهای معروف تجاری  اختصاص یافته است که با راه اندازی این دو بازار به زودی شاهد حضور گسترده نمایندگی برندهای مطرح بین المللی در تور کیش خواهیم بود.                                                                                                            

معاون اقتصادی سازمان همچنین اظهار داشت : طی توافقی با انجمن سرمایه گذاران و تولیدکنندگان چینی و تعدادی از اعضای سفارت چین بزودی  یک مرکز تجاری ویژه عرضه اجناس درجه یک و با کیفیت چین در جزیره تور کیش راه اندازی خواهد شد که بازرگانان و تجار سرزمین اصلی نیز می تواند کالاهای مورد نیاز خود رااز جزیره کیش تامین کنند.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
© 2017 kishnets.ir تور کیش