كسي كه هرگز تحت فشار نزيسته باشد، آزادي را لمس نمي كند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
خانه » اخبار » تور کیش و صاحب خانه هنر شدن هنرمندان
تور کیش و صاحب خانه هنر شدن هنرمندان

تور کیش و صاحب خانه هنر شدن هنرمندان

کیش نتس مرجع تور کیش  و  تور ارزان کیش

هنرمندان کیش صاحب خانه هنر شدند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از اختصاص یک ساختمان در ساحل مرجان به هنرمندان کیش خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، چهارمین نشست هنرمندان کیش با حضور علی اصغر مونسان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و جمعی از معاونان و مدیران این سازمان، حجت الاسلام محمدعلی زم معاون فرهنگی و اجتماعی دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد کشور عصر یکشنبه هفتم اردیبهشت در سالن خلیج فارس مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار شد.

در این نشست علی اصغر مونسان مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به جایگاه والای هنرمندان در جوامع و کشورهای مختلف و کشورمان و بیان این که هنر به مفهوم زندگی، زیبایی و عشق است گفت:هنر یکی از زیباترین الفاظ جهان هستی و بیان واقعیت ها است و هنرمند با هنر خود، باور ها و ذهنیات خود را به ثبت می رساند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش تاکید کرد: حمایت از هنرمندان کیش و بهره گیری از توانایی آنان در خلق آثاری که در جذب گردشگر موثر است و رونق بخشیدن به هنر در این جزیره زیبا در دستور کار این سازمان قرار دارد.

مهندس مونسان با بین این که تهیه سند راهبردی فرهنگی و توسعه فضاهای فرهنگی در کیش در حال انجام است گفت: اقدامات زیر ساختی در این حوزه درحال انجام است و با اختصاص و بازسازی ساختمانی که قدمت تاریخی دارد و در ساحل مرجان واقع شده است هنرمندان صاحب خانه هنر می شوند.

وی ایجاد تشکل و ساماندهی هنرمندان ، صدور کارت شناسایی جهت شناسایی و ارتباط موثر با هنرمندان و بهره گیری از هنر آنان در برنامه های مختلف را از جمله اقدامات این سازمان عنوان کرد و گفت: امکانات و بودجه اختصاصی سازمان منطقه آزاد کیش در زمینه فرهنگی و هنری فقط مختص به منطقه کیش و هنرمندانی است که در این جزیره هنر نمایی می کنند.

مهندس مونسان در پایان از هنرمندان کیش و تور کیش  و  تور ارزان کیش درخواست کرد تا موضوعات جدید همچون فرهنگ دوچرخه سواری را به عنوان شاخص های جدید کیش معرفی کنند و در این زمینه پیشتاز باشند.

همچنین حجت الاسلام محمدعلی زم معاون فرهنگی و اجتماعی دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد کشور در این نشست با بیان این که هنر در جزیره کیش به عنوان یک رکن در پایداری این منطقه جلوه نمایی می کند و این مستمر خواهد بود به شرطی که هنرمند صاحب حرف، سخن، نگاه و شناخت و معرفت باشد.

حجت الاسلام زم تاکید کرد: هنری ماندگار است که برخوردار از اندیشه و برگرفته و برخاسته از جان باشد و هیچ اندیشه ای در تاریخ ماندگار نیست مگر آن که آن اندیشه در قالب هنر بیان شود.

همچنین ابراهیم رضوانی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد تور کیش  و  تور ارزان کیش در این نشست با ذکر حدیثی از حضرت علی(ع) که فرمودند:” ارزش آدم ها به اندازه همتشان است “گفت: هم اینک وعده سازمان منطقه آزاد کیش در ایجاد تشکل و ساماندهی هنرمندان محقق شده و این حاصل تلاش و همت شما هنرمندان کیش است.

همچنین در این نشست هنرمندان با اجرای برنامه بهاریه با ضرب زورخانه و نیز دف نوازی حاضران را وجد آوردند.

در پایان مراسم لوح تقدیر و هدایا از سوی سازمان منطقه آزاد کیش به هنرمندان اهدا شد و از کارت های شناسایی هنرمندان کیش رونمایی و به آنان واگذار شد.

در پایان این نشست نیز مهندس مونسان مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش از نمایشگاه آثار هنرمندان کیش بازدید و بر بهره گیری از هنر هنرمندان کیش در زیبا سازی شهری تاکید کرد

 

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
© 2017 kishnets.ir تور کیش