آخرین اخبار تور کیش

تور کیش | تور کیش لحظه آخری | تور ارزان کیش | تور لحظه آخری کیشجزیره کیش میزبان پیاده روی همگانی در 19 دی ماه

جزیره کیش میزبان پیاده روی همگانی در 19 دی ماه

جزیره کیش همیشه میزبان رویدادهای بزرگی بوده است. رویدادهای داخلی و خارجی که همیشه توریست های مختلفی از کشور های مختلف و با ادیان مختلف در تور کیش و جزیره کیش حاضر می شدند و از این مراسمات دیدنی استقبال می کردند. قرار است همایش پیاده روی همگانی در 19دی ماه در تور کیش برگزار شود.

به گزارش روابط عمومي واموربين الملل سازمان منطقه آزاد كيش، به مناسبت فرا رسیدن میلاد پیامبر اکرم (ص) روز 19 دی ماه که مصادف می شود با روز جمعه پیاده روی همگانی و خانوادگی از میدان خلیج فارس، شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش شروع شود و تا اسکله ادامه پیدا کند. این پیاده روی از ساعت 7 صبح شروع می شود.

این تنها بخشی از قضیه است. بخش دیگر که شاید برای خیلی از افراد خوشایند باشد جوایز مسابقه می باشد. به قید قرعه به همه کسانی که در این پیاده روی در تور کیش شرکت کردند يك دستگاه خودرو،كمك هزينه سفربه عتبات عاليات ومشهد مقدس، ده ها دستگاه دوچرخه ، جوايزارزنده و كارت رايگان استفاده از اماكن ورزشي اهدا می شود.

قرار است این برنامه و پیاده روی به صورت مستقیم در تلویزیون در شبکه سه سیما پخش شود. گویا این مراسم در برنامه صبح و نشاط پخش می شود.

تور کیش
Facenamacloob

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*

مشترک شوید.
ارسال

دریافت ارزانترین تور کیش

برای دریافت ارزان ترین تور کیش لطفا شماره خود را وارد کنید.