آخرین اخبار تور کیش

تور کیش | تور کیش لحظه آخری | تور ارزان کیش | تور لحظه آخری کیشتور کیش و فریاد لبیک یا محمد (ص) !

تور کیش و فریاد لبیک یا محمد (ص) !

با توجه به توهینی که به حضرت محمد (ص) انجام شده است مردم تور کیش راهپیمایی انجام داده اند. راهپیمایان با شعارهای مختلف این عمل را در تور کیش محکوم می کردند. اقدام گستاخانه غرب و نشریه فرانسوی باعث شده است تا مردم خداپرست تور کیش به راهپیمایی بروند.

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد كيش به نقل از ایرنا، امروز روز جمعه مردم کیش بعد از برگزاری نماز جمعه به سمت پردیس راه افتادند و نمازگزاران اهل سنت هم از مسجد نور راهپیمایی خود را در تور کیش آغاز کرده اند. این راهپیمایی بخاطر توهین به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) می باشد.

افرادی که در راهپیمایی حضور داشتند شعارهای مختلف سر می دادند که از جمله ی آنها می توان به ندای رهبر ما مرگ بر آمریکا، مرگ بر انگلیس، مرگ بر اسراییل، مرگ برفرانسه، لبیک یا محمدا (ص)، یا ايها المسلمون اتحدو اتحدو، فریاد امت ما مرگ بر امریکا، مرگ بر اسراییل، لا اله الا الله محمد رسول الله اشاره کرده که غرب را محکوم کرده اند.

امام جمعه شهر اهواز هم در تور کیش دراین مراسم شرکت داشت و در این مراسم سخنرانی کرد و گفت: اتحاد باعث شکستن کمر دشمن می شود و یک نعمت الهی است. تمام مردم جهان باید بدانند که اسلام بر روی اعتقادات امام راحل خود ایستاده است و دست نخواهد کشید.

تور کیش
Facenamacloob

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*

مشترک شوید.
ارسال

دریافت ارزانترین تور کیش

برای دریافت ارزان ترین تور کیش لطفا شماره خود را وارد کنید.