آخرین اخبار تور کیش

تور کیش | تور کیش لحظه آخری | تور ارزان کیش | تور لحظه آخری کیشگزارش تصویری تور کیش / انتصاب کوروش فتاحی به عنوان مدیرکل!

گزارش تصویری تور کیش / انتصاب کوروش فتاحی به عنوان مدیرکل!

تور کیش و انتصاب مديركل فرودگاه بين المللي كيش! این نام عنوانی است که شما در بالا دیده اید. مدیر کل فرودگاه بین المللی تور کیش را به کوروش فتاحی داده اند.

به گزارش روابط عمومي واموربين الملل سازمان منطقه آزاد كيش، در این مراسم که با حضور دکتر مونسان انجام شده است، مهندس ایلخانی و معاونان وی هم حضور ویژه داشته اند تا کوروش فتاحی را به عنوان مديركل فرودگاه بين المللي تور كيش انتخاب کنند. در این مراسم و جلسه دکتر به عنوان مرکز گردشگری از تور کیش یاد کرده است و گفت: مدیر فرودگاه باید به رویکرد گردشگری در این زمنیه بسیار توجه کند. مهندس از رضایتمندی و افزایش توریست در نوروز 93 در فرودگاه خبر داده است و به کوروش فتاحی خاطر نشان کرده است که احتمال زیاد در تور کیش نوروز 94 هم بسیار بااهمیت و با شکوه خواهد بود.

خدمات خوبی در که تور کیش به هموطنان و توریست ها داده می شود ، انتظار می رود در فرودگاه هم این مسائل رعایت شود تا مردم دید متفاوت تری نسبت به بقیه بخش های کیش داشته باشند. مهندس از ساخت ترمینال جدید به عنوان پروژه با امکانات فراروان یاد کره است و گفت: با بهره گیری از توانمدی های تخصصی می توان شرکت های فرودگاهی تور کیش را مرتفع کرد و نقایص آن را گرفت. مهندس مونسان از پتانسیل بالای تور کیش برای گردشگری اشاره کرده است و از تسهيلات وخدمات وسيستم هاي كمك ناوبري به عنوان دو مولفه برای ارتقای سطح فرودگاه ها نام برد.

 

برای بزرگ شدن تصاویر بر روی آن کلیک کنید.

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18

تور کیش
Facenamacloob

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*

مشترک شوید.
ارسال

دریافت ارزانترین تور کیش

برای دریافت ارزان ترین تور کیش لطفا شماره خود را وارد کنید.