آخرین اخبار تور کیش

تور کیش | تور کیش لحظه آخری | تور ارزان کیش | تور لحظه آخری کیشدو بزرگسالان در تور کیش انجام شده است

دو بزرگسالان در تور کیش انجام شده است

این مسابقات دومین دوره آن می باشد که در رشته بزرگسالان ارشد در دو پنج کیلومتر انجام شده است. تور کیش به عنوان دومین میزبانی پیایی افتخار این موضوع را دارد. این مسابقات در مسافت 5 کیلومتر می باشد.

به گزارش روابط عمومي واموربين الملل سازمان منطقه آزاد كيش، این رقابت ها در 5 دی ماه با حضور حدود 116 ورزشکار در تور کیش برگزار شده است. از 20 استان در این مسابقات شرکت داشته اند. این دومین بار متوالی است که تور کیش برگزار می شود.

رده های سنی مختلفی در این مسابقات شرکت کرده اند. به طور دقیق می توان گفت در 10 رده سنی مختلف 35 تا 85 سال حضور داشتند که مسیر مسابقه  از زیر پل هوایی ششصد دستگاه تا اسکله تفریحی کیش بوده است.

پیرترین دونده 83 سال داشته است و کمترین آن 35 ساله بوده است. از استان های ذکر شده در این رقابت ها حضور داشتند :  تهران ، مازندران ، گیلان ، تبریز ، اردبیل ، کرمان ، گرگان ، سمنان ، همدان ، چهارمحال و بختیاری ، خوزستان ، کهگیلویه و بویراحمد ، یزد ، قزوین ، البرز، خراسان رضوی ، کردستان ، فارس ، هرمزگان ، کیش

در پایان کار به برندگان مدال قهرمانی و جوایز نقدی اهدا شده است. این رقابت ها با همکاری فدراسیون ورزشهای همگانی کشور ، معاونت ورزش وآموزش و هیات همگانی  تور کیش برگزار شد.

تور کیش
Facenamacloob

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*

مشترک شوید.
ارسال

دریافت ارزانترین تور کیش

برای دریافت ارزان ترین تور کیش لطفا شماره خود را وارد کنید.