آخرین اخبار تور کیش

تور کیش | تور کیش لحظه آخری | تور ارزان کیش | تور لحظه آخری کیشبرنامه ساعات کار کلیه مراکز در کیش

kishnets

 

می خواهید به جزیر کیش سفر کنید باید همه جوانب را به سنجید و با یک برنامه ریزی کامل به آنجا سفر کنید تا از هر ثانیه وقت تان در این جزیره خاطرات خوش بسازید . یکی از این موارد ساعات شروع کار در این جزیره می باشد چه بانک ها و چه مراکز خرید و بازار ها ، با ماباشید در این پست با اطلاعات کامل در مورد ساعات کار در این جزیره .

لازم است بدانید در این جا از شنبه تا چهار شنبه همه ی بانک ها و مراکز دولتی و خصوص 24 ساعت کار می کنند ، بجز در روز پنج شنبه که به طور نیمه وقت به کار می پردازند ،  ساعات کار بانک ها مراکز دولتی و خصوصی را در روز پنج شنبه  به شرح ذیل است : 

 

بانکها که یکی از مهم ترین موسسه هر مکان است در جزیر کیش روز پنج شنبه  از ساعت 8      صبح تا       30/13       و        عصرها از      17    تا        19      کار می کنند .

و اداره ها و مراکز دولتی روز پنج شنبه را از ساعت  30/7         صبح تا      30/14    شروع به کار می کنند   و بعدازظهرها از         30/17       تا      20  دیگر دست از کار می کشند .

و مهم ترین مکان کیش که اغلب وقت مسافران در آن می گذرد مراکز خرید  می باشد  و دیگر مراکز خصوصی کل هفته از  ساعت 9     صبح تا      30/13     و    عصرها از ساعت     17     تا 23       به مسافرین خدمت می کنند .

تور کیش
Facenamacloob

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*

مشترک شوید.
ارسال

دریافت ارزانترین تور کیش

برای دریافت ارزان ترین تور کیش لطفا شماره خود را وارد کنید.