لباس قدیمی را بپوشید ولی کتاب نو بخرید.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶
خانه » ساعات کاری در کیش » برنامه ساعات کار کلیه مراکز در کیش
برنامه ساعات کار کلیه مراکز در کیش

برنامه ساعات کار کلیه مراکز در کیش

kishnets

 

می خواهید به جزیر کیش سفر کنید باید همه جوانب را به سنجید و با یک برنامه ریزی کامل به آنجا سفر کنید تا از هر ثانیه وقت تان در این جزیره خاطرات خوش بسازید . یکی از این موارد ساعات شروع کار در این جزیره می باشد چه بانک ها و چه مراکز خرید و بازار ها ، با ماباشید در این پست با اطلاعات کامل در مورد ساعات کار در این جزیره .

لازم است بدانید در این جا از شنبه تا چهار شنبه همه ی بانک ها و مراکز دولتی و خصوص ۲۴ ساعت کار می کنند ، بجز در روز پنج شنبه که به طور نیمه وقت به کار می پردازند ،  ساعات کار بانک ها مراکز دولتی و خصوصی را در روز پنج شنبه  به شرح ذیل است : 

 

بانکها که یکی از مهم ترین موسسه هر مکان است در جزیر کیش روز پنج شنبه  از ساعت ۸      صبح تا       ۳۰/۱۳       و        عصرها از      ۱۷    تا        ۱۹      کار می کنند .

و اداره ها و مراکز دولتی روز پنج شنبه را از ساعت  ۳۰/۷         صبح تا      ۳۰/۱۴    شروع به کار می کنند   و بعدازظهرها از         ۳۰/۱۷       تا      ۲۰  دیگر دست از کار می کشند .

و مهم ترین مکان کیش که اغلب وقت مسافران در آن می گذرد مراکز خرید  می باشد  و دیگر مراکز خصوصی کل هفته از  ساعت ۹     صبح تا      ۳۰/۱۳     و    عصرها از ساعت     ۱۷     تا ۲۳       به مسافرین خدمت می کنند .

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
© 2017 kishnets.ir تور کیش