آخرین اخبار تور کیش

تور کیش | تور کیش لحظه آخری | تور ارزان کیش | تور لحظه آخری کیشبه اتمام رسیدن کنگره آسیایی اورولوژی 2014 در تور کیش

به اتمام رسیدن کنگره آسیایی اورولوژی 2014 در تور کیش

کنگره آسیایی و اورولوژی سال 2014 که دوزادهمین دوره آن برگزار شده بود در 18 آذر ماه پایان یافت. این مراسم با حضور 26 کشور خارجی از 14 اذر ماه در تور کیش برگزار شده بود.

در این دوره که در تور کیش برگزار شد کشورهای استرالیا، کانادا، آلمان، آمریکا، انگلیس، هلند، ایتالیا، سنگاپور، ژاپن، هنگ کنگ، ترکیه، اتریش، کره جنوبی، امارات و قطر حضور داشتند و از جمعه 14 آذر از کنگره آسیایی اورولوژی دیدن کردند و در 18 آذر ماه به کار خود پایان دادند.

در این کنگره که در تور کیش برگزار شد موضوعات مختلفی وجود داشته در زمینه های علمی که از جمله آن می توان به تخصص‌های اورولوژی از جمله سرطان‌های دستگاه‌های اداری، اورولوژی اطفال، بی‌اختیاری ادراری،ناتوانی جنسی در مردان و بیماری‌ها و جراحی‌های ترمیمی اورولوژی در زمینه پیوندکلیه نام برد.

در این مراسمات 180 سخنران سخنرانی کرده اند که 50 سخنران از بین کشورهای غربی از جمله  آمریکا، کانادا وكشورهاي  اروپايي ، ۵۰ سخنران از کشورهای آسیایی و 80 سخنران از جمهوری اسلامی ایران بودند.

در کنگره آسیایی اورولوژی بیش از 600 مقاله از سراسر جهان بین جراحان ایرانی و خارجی پخش شده است. این جراحی ها شامل جراحی های اورولوژی و ناتوانی های جنسی می باشد که در بیمارستان خاتم الانبیاء تهران انجام شده است. تواتنمندی متخصصان ایرانی در این کنگره بسیار بالا ارزیابی شده است که در بین آسیا بی سابقه بوده است.

علاوه بر جراحی های مختلف در این مراسمات توانمندی جراحان اورولوژی هم به دید نمایش گذاشته شد و همچنبن متخصصان ایرانی که در خارج از کشور بوده اند مانند كشورهاي آمريكا، سوئد، نروژ، انگليس و ايتاليا نيز به نمايش گذاشته شد که مربوط می شود به دکتر دانشمند از آمریکا، دکتر حسینی از سوئد، دکتر زارع از نروژ، دکتر جوان از اتریش، دکتر صدیق و همکارانشان از ایتالیا و دکتر شمس الدینی از قطر.

مراسم بعدی این کنگره در چین برگزار خواهد شد. در این بخش نشان ریاست انجمن اورولوژی آسیا به دکتر حسینی اهدا شده است.

در مجموع این کنگره بسیار عالی برای متخصصان جمهوری اسلامی ایران ارزیابی شده است که مورد توجه کشورهای دیگر از جمله کشورهای غربی قرار گرفته است.

تور کیش
Facenamacloob

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*

مشترک شوید.
ارسال

دریافت ارزانترین تور کیش

برای دریافت ارزان ترین تور کیش لطفا شماره خود را وارد کنید.