آدمیانی مانند گل های لاله ، زندگی کوتاه در هستی و نقشی ماندگار در اندیشه ما دارند .
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶
خانه » اخبار » تور کیش و اولین جلسه کمیته علامت استاندارد
تور کیش و اولین جلسه کمیته علامت استاندارد

تور کیش و اولین جلسه کمیته علامت استاندارد

تور کیش و اولین جلسه کمیته علامت استاندارد

در این مراسم که در تور کیش برای اولین بار انجام شده است، اولین نشان استاندارد به شرکت البرز گاز رسیده است.

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، این مراسم با حضور معاون اقتصادی سازمان، مدیرکل اداره استاندارد هرمزگان، نماینده سازمان ملی استاندارد، رییس اداره استاندارد کیش وکارشناسان در تور کیش در پنج شنبه ۲ بهمن برگزار شده است.

در این دیدار دوستانه مدارک های لازم و اسناد بررسی شده است و با قوانین انطباق داده شده است که با امضای مدیر کل اداره استاندارد هرمزگان به متقاضی نشان داده شده است. در اولین جلسه برگزار شده در تور کیش شرکت البرز گاز کیش که ۷۵ درصد نیاز گاز مایع و صنعتی تور کیش را برطرف می کند این نشان استاندارد را دریافت کرده است. قبل از اینکه این جلسه و کمیته در تور کیش استارت بخورد همگان برای علامت استاندارد به شهر بندرعباس می رفتند که هزینه های زیادی داشت.

از این به بعد در تور کیش باید کنترل های دوره ای انجام شود. اداره استانداردی که در تور کیش برقرار شده است با انعقاد تفاهم نامه بین این سازمان وسازمان ملی استاندارد تاسیس شد.

در حال حاضر جزیره کیش به عنوان یک جزیره توریستی دارد به یک جزیره کامل تبدیل می شود که تمام امکانات لازم برای پیشرفت را فراهم می کند. امید است بتواند در تمامی زمینه ها موفق شود.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
© 2017 kishnets.ir تور کیش