آخرین اخبار تور کیش

تور کیش | تور کیش لحظه آخری | تور ارزان کیش | تور لحظه آخری کیشطروات در کیش با تور کیش سایت کیش نتس

سرسبزي و طراوت بهاري كيش درآستانه نوروز با تورهای کیش کیش نتس

جزيره كيش با  افزايش50 هكتاري فضاي سبز و نصب بيش از 30 المان هاي شهري آماده پذيرايي از گردشگران نوروزي تور کیش است.

به گزارش روابط عمومي و اموربين الملل سازمان منطقه آزاد كيش ،‌ با اجراي طرح توسعه فضاي سبز كيش كه با هدف فراهم كردن فضاي مطلوب شهري براي پذيرايي از گردشگران نوروزي تا  پايان اسفند  ادامه خواهد داشت 50 هكتار بر فضاي سبز اين جزيره افزوده مي شود.

علاوه بر كاشت گل هاي فصلي زيبا و معطر در معابر و ميادين ، نصب 30المان شهري زيبا  با طرح ها و رنگ هاي متنوع در نفاط مختلف جزيره كيش به  تور کیش اين منطقه مهم گردشگري كشور حال و هواي خاصي  بخشيده است .

 لازم به ذكر است سفر گردشگران به كيش تور کیش  از هفته هاي پاياني اسفند آغاز شده و اين روزها در معابر اين جزيره  شاهد تردد خودروهايي هستيم كه با پلاك سرزمين اصلي و از نقاط مختلف كشور به كيش سفر كرده اند تا بهاري خاطره انگيز را در اين جزيره سرسبز وزيبا تجربه كنند.

بسياري از اين گردشگران با تصوير برداري وگرفتن عكس يادگاري از خيابانهاي سرسبز و پرگل اين جزيره ، سفر به كيش را در قاب خاطرات خود ماندگار مي كنند .

لازم به ذكر است برنامه هاي سازمان منطقه آزاد كيش براي پذيرايي ازگردشگران نوروزيتور کیش به توسعه فضاي سبز محدود نمي شود و برپايي جنگ هاي شاد در نقاط مختلف جزيره ، بازارچه صنايع دستي ،اجراي برنامه هاي متنوع ورزشي در اسكله تفريحي و كشتي يوناني ، مراسم شاد و متنوع در شهر تاريخي حريره و كلبه هور از جمله برنامه هاي نوروزي جزيره كيش است.

از ديگر فعاليت هاي سازمان منطقه آزاد كيش در آستانه نوروز مي توان به  آماده سازي كمپينگ هاي چادري و  نصب 2500 چادر ، افزايش پروازهاي ورودي و خروجي براي انتقال 260 هزار گردشگر از مسير هوايي ، بكارگيري 23 شناور ولنديگراف براي انتقال روزانه 8 تا 10 هزار گردشگرازمسير دريايي ، افزايش ساعات كاري مراكز درماني ، و نظارت بر كيفيت و كميت خدمات مراكز اقامتي و پذيرايي ، بازارها و مراكز تجاري اشاره كرد.

جزيره كيش در 18 كيلومتري كرانه جنوبي كشورمان سالانه پذيراي  يك ميليون و پانصد هزار گردشگرداخلي و خارجي است و هر ساله در فصل بهار گردشگران  فراواني در تعطيلات نوروز براي استفاده از جاذبه هاي گردشگري و امكانات مناسب  اين منطقه به كيش سفر مي كنند.

تور کیش
Facenamacloob
مشترک شوید.
ارسال

دریافت ارزانترین تور کیش

برای دریافت ارزان ترین تور کیش لطفا شماره خود را وارد کنید.