کیش خوب همانند فوتبال خوب است، حرف نمی زند ، عمل می کند.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
خانه » تور کیش پاییز

تور کیش پاییز

پاییز و تور کیش

تور کیش در پاییز ۹۴ برای شما علاقه مندان به جزیره ی کیش برنامه های ویژه ای دارد.جاذبه های گردشگری کیش بسیار زیاد هستندبرخی از آن ها بیش از دیگر جاذبه ها برای گردشگران تور کیش آماده سازی شده اند. کیش جای جذاب بسیاری دارد که اگه یک ماه هم به جا های مختلف این شهر سفر کنید باز هم تمام نمیشوند.هتل های کیش بسیار زیبا هستند که بسیاری اون ها رو با هتل های برتر دنیا مقایسه می کنند.وقتی تو شهر کیش راه می روید و خیابان های انجا رو نگاه می کنید بسیار آروم و بدون ترافیک هستند.

تور کیش و اصلاعات هتل ارم کیش ، هتل 5ستاره

تور کیش و اصلاعات هتل ارم کیش ، هتل ۵ستاره

آب و هوای کیش در پاییز

جزیره مرجانی کیش در اکثر ماههای سال آب و هوای معتدل دارد. دی و بهمن خنکترین و تیر و مرداد گرمترین ماههای سال در کیش هستند. بهترین موقع سفر به جزیره کیش ماههای دی تا فروردین هستند. جزیره کیش در این ماهها هوایی بسیار لطیف و دوست داشتنی دارد. با این حساب باید بدانید که تور کیش در تمان فصول منتظر حضور شماست.

کشتی یونانی

کیش در محدوده مناطق گرم و خشک و تحت تاثیر آب و هوای بیابانی بوده و دارای تابستانی طولانی و گرم و زمستانی کوتاه و ملایم است. تعادل آب و هوای جزیره تحت تاثیر توده های مختلف هوای شمال غربی و جنوبی قرار داشته و به طور کلی خشک و کم باران است. بارندگی عمدتا به صورت رگبار و سیلابی در ماه های زمستان انجام میگیرد. میزان رطوبت در تابستان بسیار بالا بوده و حتی به صد در صد نیز میرسد. کیش به لحاظ واقع شدن در منطقه صحرایی و خشک فاقد روزهای یخبندان است.

در آب و هوای کیش در تابستان که هوای ایران و عربستان گرم و داغ می شود، یک سیستم کم فشار حرارتی به نام سیستم کم فشار پاکستان یا خلیج فارس با دو مرکز، یکی روی پاکستان و دیگری روی خلیج فارس که در آن جریان پرفشار حریم حاره ای مستقر است ایجاد می شود. جریان پرفشار حریم حاره – روی سیستم کم فشار باعث صافی هوا و رسیدن پرتوهای زیاد خورشید به زمین شده و با تشدید اثر جریان کم فشار زیرین باعث نوعی وارونگی حرارتی می گردد. هرچند این وارونگی در وقوع بارش های ایران نقشی ندارد، ولی در کیفیت هوای منطقه تأثیر گذار است. این سیستم کم فشار خلیج فارس هوای ارتفاعات عراق و صحرای عربستان را مکیده، باعث وزش باد از ناحیه ی عراق، جلگه خوزستان و ناحیه ی زاگرس که بادی ملایم و خشک و موسوم به «باد شمال» است می گردد. البته از جهات جنوب و جنوب غربی نیز هوای گرم و خشک عربستان به مرکز سیستم کم فشار جنوب ایران کشیده می شود.

اسب-سواری

با توجه به نوع پرواز انتخابی ، امکانات هتل، مدت زمان اقامت و خدمات تور انتخابی شما در پاییز، قیمت بلیط متفاوت میباشد.
برای اطلاعات بیشتر از خدمات تور کیش با ما تماس بگیرید.

آب و هوای تور کیش

آب و هوای تور کیش در بهار

آب و هوای تور کیش درپاییز

آب و هوای تور کیش در زمستان

 

اشتراک گذاری
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
© 2017 kishnets.ir تور کیش