آخرین اخبار تور کیش

تور کیش | تور کیش لحظه آخری | تور ارزان کیش | تور لحظه آخری کیشتور کیش پاییز

پاييز و تور كيش

تور كيش در پاييز 94 براي شما علاقه مندان به جزيره ي كيش برنامه هاي ويژه اي دارد.جاذبه های گردشگری کیش بسیار زیاد هستندبرخی از آن ها بیش از دیگر جاذبه ها برای گردشگران تور کیش آماده سازی شده اند. کیش جای جذاب بسياري دارد که اگه یک ماه هم به جا های مختلف این شهر سفر كنيد باز هم تمام نمیشوند.هتل های کیش بسیار زیبا هستند که بسیاری اون ها رو با هتل های برتر دنیا مقایسه می کنند.وقتی تو شهر کیش راه می روید و خیابان های انجا رو نگاه می کنید بسیار آروم و بدون ترافیک هستند.

تور کیش و اصلاعات هتل ارم کیش ، هتل 5ستاره

تور کیش و اصلاعات هتل ارم کیش ، هتل 5ستاره

آب و هواي كيش در پاييز

جزیره مرجانی کیش در اکثر ماههای سال آب و هوای معتدل دارد. دی و بهمن خنکترين و تير و مرداد گرمترين ماههای سال در کیش هستند. بهترین موقع سفر به جزیره کیش ماههای دی تا فروردین هستند. جزیره کیش در این ماهها هوایی بسیار لطیف و دوست داشتنی دارد. با اين حساب بايد بدانيد كه تور كيش در تمان فصول منتظر حضور شماست.

کشتی یونانی

کیش در محدوده مناطق گرم و خشک و تحت تاثیر آب و هوای بیابانی بوده و دارای تابستانی طولانی و گرم و زمستانی کوتاه و ملایم است. تعادل آب و هوای جزیره تحت تاثیر توده های مختلف هوای شمال غربی و جنوبی قرار داشته و به طور کلی خشک و کم باران است. بارندگی عمدتا به صورت رگبار و سیلابی در ماه های زمستان انجام میگیرد. میزان رطوبت در تابستان بسیار بالا بوده و حتی به صد در صد نیز میرسد. کیش به لحاظ واقع شدن در منطقه صحرایی و خشک فاقد روزهای یخبندان است.

در آب و هوای کيش در تابستان که هوای ایران و عربستان گرم و داغ می شود، یک سیستم کم فشار حرارتی به نام سیستم کم فشار پاکستان یا خلیج فارس با دو مرکز، یکی روی پاکستان و دیگری روی خلیج فارس که در آن جریان پرفشار حریم حاره ای مستقر است ایجاد می شود. جریان پرفشار حریم حاره – روی سیستم کم فشار باعث صافی هوا و رسیدن پرتوهای زیاد خورشید به زمین شده و با تشدید اثر جریان کم فشار زیرین باعث نوعی وارونگی حرارتی می گردد. هرچند این وارونگی در وقوع بارش های ایران نقشی ندارد، ولی در کیفیت هوای منطقه تأثیر گذار است. این سیستم کم فشار خلیج فارس هوای ارتفاعات عراق و صحرای عربستان را مکیده، باعث وزش باد از ناحیه ی عراق، جلگه خوزستان و ناحیه ی زاگرس که بادی ملایم و خشک و موسوم به «باد شمال» است می گردد. البته از جهات جنوب و جنوب غربی نیز هوای گرم و خشک عربستان به مرکز سیستم کم فشار جنوب ایران کشیده می شود.

اسب-سواری

با توجه به نوع پرواز انتخابي ، امكانات هتل، مدت زمان اقامت و خدمات تور انتخابي شما در پاييز، قيمت بليط متفاوت ميباشد.
براي اطلاعات بيشتر از خدمات تور كيش با ما تماس بگيريد.

آب و هواي تور كيش

آب و هواي تور كيش در بهار

آب و هواي تور كيش درپاييز

آب و هواي تور كيش در زمستان

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*

مشترک شوید.
ارسال

دریافت ارزانترین تور کیش

برای دریافت ارزان ترین تور کیش لطفا شماره خود را وارد کنید.