شب آنگاه زیباست که نور را باور داشته باشیم.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶
خانه » اخبار » تور کیش و نمایشگاه بهارانه با هنرمندی هنرمندان
تور کیش و نمایشگاه بهارانه با هنرمندی هنرمندان

تور کیش و نمایشگاه بهارانه با هنرمندی هنرمندان

تور کیش و نمایشگاه بهارانه با هنرمندی هنرمندان

تور کیش

یکی از مکان های بسیار مناسب برای سفر های نوروزی هنرمندان جزیره زیبای کیش می باشد.

وی با یاد آوری اینکه جزیره کیش هنرمندان زیادی را در خود جای داده است افزود : هنرمندان در یکصد غرفه با معرفی و ارائه اطلاعات و اسنادی از تاریخ خلیج فارس، مشاوره مذهبی ، سه غرفه کتاب ، آموزش قران به کودکان ، سفال گری تور کیش ، مجسمه سازی با ماسه ، خوشنویسی ، نقاشی ،معرق و منبت ، گریم کودکان ، قران بخوانید و جایزه بگیرید را در این نمایشگاه ارائه کردند.

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد اخبار کیش گفت : غرفه اقوام ایرانی و ارائه سوغات استان های مختلف و ایجاد سیاه چادر عشایر و همچنین ارائه برنامه های فرهنگی سنتی و محلی بخش دیگر این نمایشگاه را تشکیل می دهد.

وی برپایی غرفه های کار آفرینی را بخش دیگر این نمایشگاه عنوان کرد و افزود : نگاه ما به خانواده های تحت پوشش حمایتی است اما اعتقاد داریم تحت پوشش آمدن شاید به دلیل اقتضائات زمان بوده اما تحت پوشش ماندن برای همیشه توجیه منطقی ندارد و فرد باید بتواند به خود اتکا کند.

رضوانی با بیان اینکه افراد تحت پوشش و حمایت، آموزش های مختلف دیده اند افزود : این افراد امروز خود تولید کننده وهنرمند در شاخه هایی همچون دوزندگی و کار بر روی چرم هستند و از هنر خود می توانند در آمد زایی داشته باشند.

به گفته معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد حمایت از کار آفرینان را فقط برای ساکنان تحت پوشش جزیره عنوان کرد و گفت : این حمایت شامل افراد مهاجر نخواهد بود.

وی به برگزاری موسیقی سنتی توسط هنرمندان جزیره در ساحل مرجان به عنوان یکی دیگر از برنامه های ویژه نوروز نام برد و گفت : از ۶ تا ۱۲ فروردین ماه یک گروه هنری متشکل از ۲۵ هنرمند از جزیره در سالن خلیج فارس به اجرای تئاتر می پردازند که بلیت این نمایش در هواپیمای کیش ایر به مسافران و گردشگران عرضه خواهد شد.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
© 2017 kishnets.ir تور کیش